Hallituksen jäsenet

Puheenjohtaja
Nelli Saarelainen

nelli.saarelainen@helsinki.fi

Sihteeri
Iina Suomalainen

iina.suomalainen@helsinki.fi

Tapahtuma- ja viestintävastaava
Laura Pasanen

laura.pasanen@helsinki.fi

Ympäristö-, fuksi ja tutorvastaava
Sara Parkkinen

sara-maria.parkkinen@helsinki.fi

Varapuheenjohtaja
Jonna Taponen

jonna.taponen@helsinki.fi

Tapahtuma- ja tilavastaava
Hanna-Sofia Tapio
hanna-sofia.tapio@helsinki.fi

Yhdenvertaisuus- ja edunvalvontavastaava
Mimmi Pölönen

mimmi-emilia.polonen@helsinki.fi

Taloudenhoitaja
Kirsi Ikonen
kirsi.ikonen@helsinki.fi

EE- ja yhteistyövastaava
Suvi Kankaanpää
suvi.kankaanpaa@helsinki.fi

Edunvalvonta- ja työelämävastaava
Jean Salejärvi

jean.salejarvi@helsinki.fi


Toimihenkilöt


Alumnivastaava
Sanni Heinonen

sanni.heinonen@helsinki.fi

Liikunta- ja kulttuurivastaava
Venla Mattila

venla.mattila@helsinki.fi

Hyvinvointi- ja tapahtumavastaava
Heini Merilaita
heini.merilaita@helsinki.fi

EE-vastaava
Nora Taipale

nora.taipale@helsinki.fi